Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 17.07.2025, 19:10

Світ МАМ

 
Меню сайту
Категорії розділу
Страви для дітей [46]
Здоров'я [24]
Ігри [9]
Все про вагітність [3]
Розвиток дитини [33]
Різне [26]
Наше опитування
Коли Ви народили першу дитину
Всього відповідей: 43

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Різне

Нічні годування : спільний і окремий сон

Здійснилося! Дорогоцінний кричущий згорток , перев'язаний атласною стрічкою , принесений додому. І тепер все повітря просочене ароматом молочної карамелі. Так пахне малюк. Так пахне мамина одяг . Так пахне щастя. З приходом ( принесенням ) в будинок маленького чоловічка все змінюється : більше радості , більше турбот . Забезпечити необхідні умови і задовольнити найбільш важливі потреби для здорового росту нового члена сім'ї - ось першочергове завдання батьків. І те , що повноцінне харчування крихти є головним чинником правильного фізичного розвитку маленького організму - це аксіома , що не вимагає доказу . Як і те , що краще харчування для нього - це мамине молоко. Поняття про правильне грудному вигодовуванні , актуальні на сьогоднішній день , свідчать, що саме малюк регулює кількість і час прикладань до молочної залози . І не важливо , відбувається це вдень або вночі. Тому молодій мамі слід набратися терпіння і рішучості відмовитися від привабливих пропозицій , які закликають гарненько поспати вночі , а ми (бабуся з дідусем ) дитинку покачаємо - дамо соску , загалом , до ранку дотягнемо якось , а вже потім дитя і поснідає з апетитом! Важливо пам'ятати , що нічні годування - це запорука успішної лактації в принципі. Тому що саме в період з 3 до 8 годин відбувається найбільша вироблення гормону, що відповідає за наповнення грудей молоком - пролактину . І тільки при подразненні нервових закінчень, що знаходяться на соску і ореолі грудей матусі , тобто при ссанні малюком грудей. До того ж , дитині першого півроку життя вкрай протипоказані тривалі (більше 3-х годин ) перерви в їжі .
Для того щоб годування у нічний час приносило тільки користь і було найменш виснажливим для сонної мами , потрібно заздалегідь передбачити деякі моменти. Зручний білизна , нічна сорочка для годуючих , лактаційний вкладиші допоможуть забезпечити гігієнічність і позбавлять від складнощів , пов'язаних з розстібанням застібок звичайного одягу для сну. Одним серед важливих питань, що стосуються нічних годувань , є вибір місця сну малюка. Не будемо обговорювати плюси і мінуси спільного та окремого сну немовляти у всіх аспектах , торкнемося лише ті , що безпосередньо відносяться до умов вигодовування грудьми вночі .
Сон в окремому ліжечку і грудне вигодовування
Нічний сон дитини відбувається в його власній маленькій ліжечку або люльці , з любов'ю приготовленої батьками. На час годування він перекочовує на мамині дбайливі руки , після їжі вирушає дивитися свої дитячі сни назад , в ліжечко. Як правило , основна поза годування при цьому - в положенні сидячи. І дуже знадобиться спеціальна подушка для годування.

плюси:
1 . Безпека дитини: виключена можливість придавити немовляти власним тілом , занурившись у глибокий сон.
2 . Підростаючи , малюк вчиться обходитися без приватних прикладань до грудей , спить довше , збільшуючи проміжок часу між годуваннями .

мінуси:
1 . Повне пробудження мами : потрібно приймати вертикальне положення щоразу , коли дитина заплакав , для того , щоб прикласти до грудей або заспокоїти .
2 . Втома і недосипання мами , особливо , коли малюк неспокійний , що вимагає частих прикладань протягом ночі. Мамине виснаження здатне привести до лактаційний криз .
3 . Ймовірність заснути під час годування , в положенні сидячи. Тоді малюка мама може випустити з рук .

Спільний сон і нічний грудне вигодовування
Мама і малюк (іноді і тато) сплять разом в одному ліжку . Основний для таких нічних годувань буде поза - лежачи на боці.
плюси:
1 . Не потрібно зміни положення тіла з горизонтального у вертикальне , і навпаки : при голодному плачі або бурчанні крихти через вимогу уваги , немає необхідності остаточно прокинутися і підійти до ліжечка . Досить присунути малюка до себе з метою нагодувати , або простягнути руку і погладити по спинці , підтвердивши , що мама поруч і немає причини для занепокоєння.
2 . Можливість давати груди щоразу , коли малюк того вимагає: особливо важливо при подоланні лактаційний кризів , що виникають періодично у кожної матусі.
3 . Багато мам можуть годувати малюка вночі в напівдрімоті , що позитивним чином позначається на самопочутті жінки - вона прокидається відпочила.
мінуси:
1 . Небезпека травмувати крихту : міцно заснула мама може стати досить ризикованим фактором ( хоча фахівці кажуть , що при спільному сні жінка навіть на підсвідомому рівні пам'ятає про те , що поруч малюк. Ризик виникає , якщо мама брала алкоголь , наркотики , або ж в період стресів ) . До того ж , описані випадки , коли причиною задухи немовляти є молочна залоза , що закрила доступ повітря до носика і рота .
2 . Звичка дитину спати , постійно тримаючи сосок в роті : при спробі вийняти груди з маленького ротика , настає пробудження , що супроводжується плачем. Такі нічні годування сильно вимотують маму.
3 . Деякі мами не можуть повноцінно відпочити , коли поруч спить дитина. Як би то не було , кожна мама з часом виробляє тільки їй зручні і прийнятні навички в годуванні дитини , в тому числі і нічному . Тому , перечитавши величезну кількість літератури і вивчивши безліч аргументів «за» і « проти» , важливо знайти комфортне для всіх членів сім'ї рішення . Спокійних ночей і солодкого молока!
Категорія: Різне | Додав: FreeDOM (27.10.2013)
Переглядів: 291 | Теги: Нічні годування : спільний і окреми | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук


Професійний фотограф Сергій Мосевич

Приймаю замовлення на фотосесії:
• Весільні
• Сімейні
• Love Story
• Портфоліо

Контакти:
☎ +380503732243
vk.com/otogra
facebook.com/otogra
Календар
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2025
Створити безкоштовний сайт на uCoz